• Wyprzedaż

LILLIPUTIENS Przytulanka aktywizująca wielofunkcyjna Krokodyl Anatol 6 m+ 100cm

304,00 zł
319,00 zł Zniżka 15,00 zł
Zyskujesz 30 pkt [?]
4868 [11579703]
Opis

Dzieci uwielbiają mieć swoje małe sekretne kryjówki! Krokodyl Anatol to nie tylko wspaniały kumpel do zabawy dzięki swoim licznym cechom… ale także niezwykła kryjówka. Jego duże, miękkie i przytulne ciało pobudza ciekawość maluchów i sprawia, że ​​dzieci odkrywają wszystkie aktywności. Nasz uroczy Krokodyl Anatol zawiera grzechotkę, lustro, piszczałkę i miejsca do ukrycia rzeczy. Ta duża, super miękka zabawka krokodyla pobudza zmysły i topi serca! Wielki przyjaciel, który na długo pozostanie w sypialni Twojego dziecka. 

kolekcja: przytulanki
indeks: 83103
producent: Lilliputiens
bezpieczne od 6+
wiek rekomendowany: 12 m +
materiał: poliester
design: Belgia
wymiary produktu: 100 x 25 x 28 cm
bezpieczeństwo i jakość: EN71, CE, ASTM, ISO 9001

Krokodyl Anatol ma wielkie zębiska i spojrzenie, które topi serca... z miłości. Drugiego takiego słodziaka próżno szukać w dżungli.
Poznaj wszystkie produkty Lilliputiens, których bohaterem jest Krokodyl Anatol.

Lilliputiens to belgijska marka, założona w 1995 roku przez dwójkę pasjonatów rodzimych produktów dla dzieci. Zespół kreatywny marki tworzą głównie mamy, które potrafią znajdować najlepsze odpowiedzi na potrzeby dzieci i najlepiej wiedzą czego maluchy oczekują od zabawek na kolejnych etapach swojego rozwoju. To dlatego produkty Lilliputiens nigdy nie są tylko tym, czym się na początku wydają. Każdy z nich ma ukryte funkcje, zaskakuje, rozbudza ciekawość i zachęca do nowych odkryć. Produkowane na bazie tkanin, miękkie, cudownie kolorowe i budzące pozytywne emocje zabawki wyróżniają się wyjątkową jakością i fascynującą kreatywnością. Ideą marki jest, poprzez niezwykłe zabawki, oferowanie pomocy rodzicom w wychowywaniu twórczego i otwartego pokolenia.
Jeśli szukasz stymulujących, pięknych i całkowicie bezpiecznych zabawek, z cudownymi detalami, które zachwycą nie tylko dzieci, ale nawet Ciebie, odkryj Lilliputiens!
Lilliputiens - A world full of little wonders.

zieci. Zespół kreatywny marki tworzą głównie mamy, które potrafią znajdować najlepsze odpowiedzi na potrzeby dzieci i najlepiej wiedzą czego maluchy oczekują od zabawek na kolejnych etapach swojego rozwoju. To dlatego produkty Lilliputiens nigdy nie są tylko tym, czym się na początku wydają. Każdy z nich ma ukryte funkcje, zaskakuje, rozbudza ciekawość i zachęca do nowych odkryć. Produkowane na bazie tkanin, miękkie, cudownie kolorowe i budzące pozytywne emocje zabawki wyróżniają się wyjątkową jakością i fascynującą kreatywnością. Ideą marki jest, poprzez niezwykłe zabawki, oferowanie pomocy rodzicom w wychowywaniu twórczego i otwartego pokolenia.

Jeśli szukasz stymulujących, pięknych i całkowicie bezpiecznych zabawek, z cudownymi detalami, które zachwycą nie tylko dzieci, ale nawet Ciebie, odkryj Lilliputiens!