• Wyprzedaż

LILLIPUTIENS Przytulanka aktywizująca wielofunkcyjna Nosorożec Marius 6 m+ 100 cm

304,00 zł
319,00 zł Zniżka 15,00 zł
Zyskujesz 30 pkt [?]
4868 [11579703]
Opis

Dzieci uwielbiają mieć swoje małe sekretne kryjówki! Nosorożec Marius to nie tylko wspaniały kumpel do zabawy dzięki swoim licznym cechom… ale także niezwykła kryjówka. Jego duże, miękkie i przytulne ciało pobudza ciekawość maluchów i sprawia, że ​​dzieci odkrywają wszystkie aktywności. Wielki przyjaciel, który na długo pozostanie w sypialni Twojego dziecka.

Idealnie nadaje się na prezent.

Można prać w pralce w temperaturze do 30°C w delikatnym cyklu.

seria: lilliputiens_przytulanki

kolekcja: Nosorożec Marius

indeks: 83063

producent: Lilliputiens

bezpieczne od 0+

wiek rekomendowany: 6 m+

materiał: poliester

design: Belgia

wymiary produktu: 90 x 45 x 35 cm

bezpieczeństwo i jakość: EN71, CE, ASTM, ISO 9001

O kolekcji:

Nosorożec Marius jest pierwszy do przytulania. Uwielbia to! Jest też pełen energii, dla każdego ma ciepłe słowo i nigdy nie marudzi.

Poznaj wszystkie produkty Lilliputiens, których bohaterem jest Nosorożec Marius.

 

Lilliputiens to belgijska marka, założona w 1995 roku przez dwójkę pasjonatów rodzimych produktów dla dzieci. Zespół kreatywny marki tworzą głównie mamy, które potrafią znajdować najlepsze odpowiedzi na potrzeby dzieci i najlepiej wiedzą czego maluchy oczekują od zabawek na kolejnych etapach swojego rozwoju. To dlatego produkty Lilliputiens nigdy nie są tylko tym, czym się na początku wydają. Każdy z nich ma ukryte funkcje, zaskakuje, rozbudza ciekawość i zachęca do nowych odkryć. Produkowane na bazie tkanin, miękkie, cudownie kolorowe i budzące pozytywne emocje zabawki wyróżniają się wyjątkową jakością i fascynującą kreatywnością. Ideą marki jest, poprzez niezwykłe zabawki, oferowanie pomocy rodzicom w wychowywaniu twórczego i otwartego pokolenia.

Jeśli szukasz stymulujących, pięknych i całkowicie bezpiecznych zabawek, z cudownymi detalami, które zachwycą nie tylko dzieci, ale nawet Ciebie, odkryj Lilliputiens!